Pierwszy obóz za nami :)

Dobiegł końca nasz pierwszy obóz sportowy. W dniach 4-6 września mogliśmy przebywać na terenie Pałacu pod Bocianim Gniazdem w Runowie, gdzie do dyspozycji mieliśmy 5 domków, które mogły pomieścić 35 osób. Ponadto dochodziły do nas osoby z okolicy Runowa oraz rodzice sami przywozili dzieci na cały dzień i później je odbierali. Tak więc w trakcie drugiego dnia było nas ok. 50 osób. Codziennie przygotowane były zajęcia - począwszy od porannego rozruchu, po zajęcia sprawnościowo-koordynacyjne w „ małpim gaju”, w lesie, na „plaży” czy na boisku. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała, ale to w żaden sposób Nas nie załamywało, bo atmosfera była rewelacyjna i humory dopisywały J Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach a kadra trenerska zawsze miała przygotowany jakiś plan na złą pogodę. Cieszy fakt, że dzieci po obozie były bardzo zadowolone i uśmiechnięte, mimo że zmęczenie dało się odczuć; ale mamy nadzieję, że praca która została wykonana przyniesie pozytywne skutki w trakcie sezonu:)

Z tego miejsca Zarząd Klubu Sportowego „KS Potęgowo” składa serdeczne podziękowania:

• Sołectwu Potęgowo z Panią sołtys Renatą Spławską na czele oraz radzie sołeckiej,
  • Pani Marcie Rutkiewicz oraz całej załodze Pałacu pod Bocianim Gniazdem,
  • Szymonowi Klassa i Piekarni Klassa za sponsorowanie pieczywa,
  • Rodzicom naszych podopiecznych za pomoc.

Bez wsparcia i pomocy tych osób ciężko byłoby zorganizować tego typu przedsięwzięcie, które na pewno na długo zostanie w pamięci naszych zawodników i kadry trenerskiej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, bo jak wiadomo to dzieci są przyszłością i zawsze warto je wspierać i w nie inwestować.