Zagramy dla chorego Franka-kadra na turniej.

W najbliższą niedzielę weźmiemy udział w turnieju charytatywnym pn. "Gramy dla Franka". Zbiórka zawodników o godzinie 8.50 (parking Lewiatan). Początek zawodów od godziny 10. - stadion w Charbrowie. Oto lista graczy powołanych na ten turniej. Przypominamy, że do udziału w zawodach zgłosiliśmy dwie drużyny. Reprezentować nasz klub będą:

Bartosz T, Bartosz P, Maciej J, Maciej L, Igor Ż, Fabian T, Miłosz K, Kacper Krasowski, Paweł P oraz Hubert H, Karol D, Dawid Z, Hubert Sz, Antek K, Hirek W, Kuba Z, Kuba M, Bartek M.

Najważniejszy jest cel tego turnieju. Jedziemy zagrać, dobrze się bawić i znakomicie, że jeszcze możemy pomóc swoją obecnością. Przy okazji sprawdzimy dyspozycję naszych młodszych roczników (2005/2006), które aktualnie są w fazie roztrenowania. Z pewnością nie zaszkodzi taka dawka rywalizacji w szlachetnym celu na koniec sezonu piłkarskiego 2016/2017.