Potęga Futboll Cup. Relacja z turnieju rocznika 2008/2009

PotęgaFootballCup to pomysł na cykl turniejów promujących grę w piłkę nożna, który to jakiś czas temu urodził się w głowach trenerów. Za nami pierwsza odsłona tej trylogii – zmagania w roczniku 2008/2009 i młodsi. Mieliśmy okazję gościć naszych znajomych z boisk i turniejów. W pierwszej odsłonie rywalizowały KS Potęgowo I, KS Potęgowo II, UKS Byki Słupsk, MŁODE ORŁY Łebscy Piłkarze, Pomorska Akademia Piłkarska "Grasz", MKS Jantar Ustka, Dąb Kusowo oraz Klub Sportowy "Dębnickie Orły". Wartość piłkarska poszczególnych drużyn jest różna, co pokazały wyniki. Dla trenerów najważniejsza była jednak możliwość oceny swoich zawodników na tle rówieśników z innych drużyn.

Kilka godzin gry i znów pokazaliśmy, że potrafimy się bawić, jednocześnie pokazując jak fajna jest sportowa rywalizacja. Wiadomo turniej , jak i cały cykl nie mógłby się odbyć gdyby nie przychylność wielu osób. Serdeczne podziękowania dla wójta gminy Potęgowo Dawida Litwina za objęcie patronatem imprezy oraz wsparcie organizacyjne. Dziękujemy dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Potęgowie Leszkowi Domaszkowi za użyczenie hali sportowej, opiece medycznej zawodów Krystynie Wielgus, sędziemu Krzysztofowi Kwiatkowskiemu oraz firmie "Dominika" Firma Handlowo-Usługowa Dominika Drużba za przygotowanie ciepłego poczęstunku.

Nie zapomnieliśmy o naszych Rodzicach. O nich osobny akapit. Jak zwykle byliście świetni. Zwarci i gotowi. Reagujący na sytuację. Wszystko po to by nasi goście czuli się jak u siebie. Wszyscy tworzymy atmosferę tej imprezy. Ale dopiero się rozkręcamy!

W sobotę kolejny turniej, a po nim następny. Wypatrujcie naszych relacji i śledźcie postępy Waszych drużyn. Do zobaczenia na parkiecie