Junior F na ostatniej prostej. Nasi zagrają charytatywnie

Mimo, że 2 z 3 naszych grup juniorskich zakończyły już swoje zmagania w ligach, wciąż na placu boju pozostaje jeszcze nasz najmłodszy reprezentant. Dla pozostałych piłkarzy zaplanowaliśmy udział w charytatywnym turnieju, który odbędzie w niedzielę 18 czerwca na stadionie w Charbrowie. Szczegółowe informacje poniżej. Jak widać zapowiada się pracowity weekend.

wtorek /13.06/

rocznik 2008/2009 – godz. 17.30 – 19.00
rocznik 2006/2007 – godz. 17.30 – 19.00
rocznik 2004/2005 – godz. 17.40 – 19.10
grupa przedszkolaki - `brak zajęć.

W sobotę tj. 17 czerwca odbędzie się ostatnia kolejka ligowa w ramach rozgrywek Juniora F1. Turniej odbędzie się w Słupsku, początek zmagań od godz. 10. W niedziele nasi juniorzy z rocznika 2008/2009 rozegrają turniej w Dębnicy Kaszubskiej na zaproszenie tamtejszych "Orłów". Rywalizacja rozpocznie się także od godziny 10.

PS. Jeszcze taka informacja.. Wiecie co jest fajne w uprawianiu piłki nożnej? To, że można komuś pomóc. Grając w piłkę, robiąc to co się naprawdę lubi... Otrzymaliśmy zaproszenie na turniej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Charbrowie (początek od 10). Zbieramy się aby pograć charytatywnie w turnieju pn. “Gramy dla Franka”. Kwota jaką organizatorzy uzbierają z tzw. wpisowego zostanie przekazana na leczenie Franciszka Kowalczyka chorego na mukowiscydozę...

Reasumując. Bierzemy udział w tej szlachetnej, sportowej akcji wystawiając dwie drużyny z rocznika 2005/2006. Sport dobry na wszystko!